Historie společnost

CETEMcz obchodní stavitelství vznikla v roce 2001 sdružením osob OSVČ. Od počátku jsme prováděli speciální hydroizolace, sanace železobetonu, sanace vzlínající vlhkosti a izolace balkónů a teras.

Pro naší společnost se stalo klíčové období v roce 2004, kdy jsme začali spolupracovat s významnými výrobci stavební chemie a tuto spolupráci stále udržujeme a snažíme se ji dále rozšiřovat. Díky těmto zkušenostem Vám můžeme nabídnout velice kvalitní produkty. Naše práce jsou prověřeny na stovkách staveb realizovaných od vzniku naší společnosti a to nejen na území Moravskoslezského kraje. Od roku 2011 je společnost vedena jako CETEMcz stavební s.r.o. 
 
Technologiespeciální hydroizolační a sanační práce realizujeme ve spolupráci s RB IZOL s.r.o., Na Kopci 327/3a, 735 64 Havířov - Dolní Suchá

Hydroizolace a sanace vlkého zdiva | CZ

Naše společnost se specializuje zejména na hydroizolace a sanace vlhkých rodinných domů a objektů. Aplikujeme přípravky stavební chemie, speciální nátěry a hydrostěrky. Tyto aplikace můžeme provádět jak z pozitivní tak i z negativní strany konstrukce z hlediska tlaku vody.

Nabízíme Vám trvalé vyřešení problémů spojených s chybějící nebo s nedostatečnou hydroizolaci konstrukcí. Kontajtujte nás kdykoliv pro vypracování cenové kalkulace.